• Evinizi Taşıyoruz : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@evinizitasiyoruz.com
0530 499 32 24

7/24 Çağrı Noktası

0530 499 32 24

Mobil İletişim

0530 172 34 75

Mobil İletişim

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı her hangi bir ev ya da ofislerde bulunan az sayıdaki eşyaların taşınmasıdır. Taşınacak olan eşyaların az sayıda olması az yer kaplayacağından dolayı daha uygun fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor. Araçlar birkaç eşyayı birleştirerek güzergâh üzerinde giderek nakliyesini gerçekleştirir. Bu şekilde olabildiğince en hızlı ve güvenli taşıma gerçekleştirilebiliyor. Firmamız bünyesinde bulunan tüm yetki belgelerine sahip ve özel olarak dizaynlanmış araçlarla birlikte eğitimli personellerle taşımacılık hizmeti veriyoruz.
Parça Eşya Taşıma İşlemleri
Parça eşyaları günlük, haftalık veya aylık olarak taşınıyor. Parsiyel eşyalarınızı uygun fiyat ve zamanında istediğiniz bölgeye ulaştırıyoruz. Bu şekilde araç kiralama ve bu işlemlerin size getireceği maliyetten kurtulacaksınız. Parça eşya taşımacılığı kurumsallaştırılmış firmamız düzenli ya da acil olan taşıma işlerinizi hızlı ve sorunsuz çözümlemektedir. Tüm taşıma işlerini hasarsız garantili yol sigortası ile gerçekleştiriyor oluşabilecek sorunlara karşı önlemimizi alıyoruz.
Hizmetin Doğru Adresi
Türkiye genelinde kurumsallaşmış firma olmanın gururunu yaşarken sizlere düzenli seferlerimizle hizmet veriyoruz. Mobilyadan beyaz eşyaya, çeyizden, tekstil ürünlerine ve tüm parça eşya taşımacılığı gerektiren eşyaları taşıyoruz. Teslimat sırasında gereken montajları yapıyor ve çalışır vaziyete getiriyoruz. Araç filolarımız nakliyat için temiz bakımlı ve hijyeniktir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız ile sizlere tüm taşıma işlemlerinizde hassasiyet gösterdiğimizin garantisini müşteri portföyümüzle sağlıyoruz. Her eşya kullanıcısı için önem arz eder. Önem verdiğiniz eşyalara sizin kadar önem veriyoruz.