• Evinizi Taşıyoruz : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@evinizitasiyoruz.com
0530 499 32 24

7/24 Çağrı Noktası

0530 499 32 24

Mobil İletişim

0530 172 34 75

Mobil İletişim

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma özel ya da kamu kurumlarına ait eşyaların ve evrak gibi ürünlerin bulunduğu adresten başka bir adrese taşınmasıdır. Kurumsal taşıma, parça eşya taşıma ve evden eve nakliyata kıyasla daha özen gösterilmesi gereken bir hizmettir. Eşşya taşıma sırasında önemli olan en temel unsur eşyanın zarar görmemesi iken kurumsal taşımada bunun yanı sıra eşyaların korunması da önemlidir. Kurumsal taşıma sırasında eşyalar kötü niyetli kişilerden korunmalıdır. Firmalar bu konuda son derece hassas davranmalıdır.
Kurumsal taşımacılıkfarklı birçok alanın ihtiyaç duyduğu bir hizmet çeşididir. Sağlık, hukuk, bankalar ve benzeri kurumlar talep etmektedir. Kurumsal taşımacılık için işinde başarılı ve disiplin sahibi personellerile beraber çalışılmaktadır. Hizmetler kamu kurumları ile sınırlı kalmamakta şirket ve ofislere de ulaştırılmaktadır. Adrese belirlenen günde gönderilen çalışanlarının incelemeleri sonucu taşıma için plan oluşturmaktadır. Daha sonra taşınmaya hazır eşyalar için sigorta yapılmaktadır.
Kurumsal Nakliyat
Taşınılacak adrese gitmeden önce müşterilere tahmini varış saati bildirilmektedir. Belirlenen saatte adreste olunmaktadır. Trafikte tecrübeli şoförler ile gerçekleştirilen nakliye işlemleri sırasında nakliye araçları dikkatli şekilde kullanılmaktadır.
Bu esnada nakliye araçlarının genel merkezden takibi yapılmaktadır.  Hız aşımı gibi istenmeyen durumlarda bu sistem ile şoför uyarılabilir. Taşınma sürecinin rahat geçmesi için profesyonel bir firma tercih edilmelidir. Hizmetler sırasında bulunduğunuz işyerinde herhangi bir gürültüye yol açmamaktadır. Yeni iş yerinize kurumsal taşımacılık hizmetini kullanarak güvenle taşınabilirsiniz.